"Mądrość zależy od trzech rzeczy:
osobowości, wiedzy, samokontroli"
Sokrates
Przedszkola Multimedia dla przedszkoli Szkoły Multimedia dla szkół

Oprogramowanie dla przedszkoli Wsip


Oprogramowanie multimedialne dla przedszkolaków.
Gry edukacyjne serii WSiP.
alt
 

Dla dzieci w wieku od 3 do 5 lat seria „Miś”
Seria programów edukacyjnych dla dzieci MIŚ to odpowiednio dobrane do etapu rozwojowego zabawy dla dzieci pomiędzy 3 a 5 rokiem życia. Program, bazując na naturalnej ciekawości świata, którą mają dzieci w tym wieku oraz idei edukacji przez zabawę, wspiera wszechstronny rozwój dziecka, a także stanowi bazę pomysłów dla wspólnej aktywności dziecka i rodziców.


1. Miś. Wakacje na wsi. Cena 39 zł

alt

Tematyka programu edukacyjnego MIŚ „Wakacje na wsi” to szereg elementów związanych z gospodarstwem rolnym: uprawy, pojazdy i maszyny rolnicze, świat zwierząt gospodarskich, rośliny uprawne. Celem płyty jest zainteresowanie dziecka czynnościami gospodarskimi, zapoznanie go ze zwyczajami zwierząt żyjących w naszych warunkach przyrodniczych i roślinami, które uprawia się w Polsce.

2. Miś. Numer alarmowy 112. Cena 39 zł

alt
Tematyka programu edukacyjnego MIŚ „Numer alarmowy 112” to szereg zagadnień związanych z bezpieczeństwem dzieci i ich najbliższych oraz pracą pogotowia, policji oraz straży pożarnej. Celem płyty jest zaznajomienie dziecka z numerem alarmowym 112, zapoznanie go z zadaniami służb ratowniczych oraz atrybutami ludzi, których pracą jest ratowanie życia innych, jak również uświadamianie dziecku potencjalnie niebezpiecznych sytuacji i sposobów radzenia sobie z nimi – oczywiście poprzez zabawę.

3. Miś. Niedziela w mieście. Cena 39 zł

alt Podczas gry z Misiem i jego przyjaciółmi dzieci bawią się, poznają ciekawe miejsca, świat sztuki, czerpią przyjemność z odkrywania świata. Miś i jego przyjaciele odwiedzają: muzeum, filharmonię i teatr. Zabawy skonstruowane są w taki sposób, aby wspierały dziecko w wieku przedszkolnym w nabywaniu umiejętności i wiedzy zgodnie z nowymi standardami podstawy programowej wychowania przedszkolnego. W atmosferze zabawy dzieci poznają kolory, kształty oraz uczą się logicznego myślenia, kategoryzowania i porządkowania zjawisk oraz przedmiotów. Rozwijają także koordynację związaną z pracą oka i ręki. Zabawie i nowym odkryciom towarzyszy muzyka, przekaz wizualny. Zadania są interakcyjne, co umożliwia dziecku doświadczanie efektów własnych działań i własnego sprawstwa.

4. Miś. Ruch to zdrowie. Cena 39 zł

alt
Najmłodsi gracze, rozwiązując kolejne zadania rozwiną umiejętności: czytania, pisania, wymowy, zapamiętywania, śpiewania i rytmiki. Treść gry jest zgodna z podstawą programową wychowania przedszkolnego. Uzyskała także pozytywną opinię środowiska psychologów dziecięcych.

 

Uwaga, promocja! Przy zakupie tablicy interaktywnej 10% zniżki na dowolny program edukacyjny.


Kontakt
tel./fax 32 281 33 82
tel./fax 32 389 15 37
tel. SIdE 32 725 68 06
Znajdź kursy