Nasza oferta


Autoryzowany partner

Niepubliczna Akredytowana Placówka Doskonalenia Nauczycieli Grupa Edukacyjno Szkoleniowa jest oficjalnym partnerem Autoryzowanego Dystrybutora LEGO® Education w Polsce Moje Bambino.

Dzięk współpracy możemy wspólnie wspierać rozwój kompetencji kluczowych dzieci z wkorzystaniem LEGO® Education. Wspieranie potencjały uczniów poprzez tworzenie nowoczesnego, bezpiecznego, edukacyjnego środkowiska nauczania umożliwia praktyczne rozwijanie kompetencji kluczowych. Naszą misją jest nauka przez zabawę orak praktycznie doświadczenia na lekcjach. 

Poznaj ofertę LEGO® Education, dostępną u partnera GES SOKRATES - Moje Bambino, dzięki której poprowadzisz angażujące i pełne pasji zajęcia w przedszkolu i w szkole! 

 

Wybierając rozwiązania LEGO® Education,
otrzymujesz obudowę merytoryczną

Decydując się na zakup zestawów LEGO® Education, zyskujesz dostęp do pełnej obudowy merytorycznej, w której skład wchodzą plany zajęć, scenariusze lekcji, filmy instruktażowe, karty pracy i wiele, wiele więcej. Skorzystaj z gotowych i sprawdzonych rozwiązań, które wspierają w codziennej pracy tysiące nauczycieli na całym świecie. Dołącz do grona pasjonatów nauczania metodą STEAM i wspieraj swoich uczniów w nabywaniu umiejętności kluczowych we współczesnym świecie.

SPRAWDŹ GOTOWE SCENARIUSZE