Nasza oferta


O nas

Niepubliczna Placówka Doskonalanie Nauczycieli Grupa Edukacyjno-Szkoleniowa Sokrates jest z Państwem już od 2007 roku. Przez ten czas wyrobiliśmy sobie status wiarygodnego partnera placówek edukacyjnych. Nasz zespół to grupa wyjątkowych ludzi - pasjonatów, którzy chcą się dzielić z innymi swoim potencjałem, doświadczeniem i sukcesami. Są wśród nas psycholodzy, pedagodzy, dyrektorzy placówek oświatowych, coache, mediatorzy, wykładowcy uczelni, doradcy metodyczni, nauczyciele oraz eksperci prawa.

Specjalizujemy się w szkoleniach dla rad pedagogicznych, doskonaleniu zawodowemu dyrektorów placówek oświatowych, a także w procesowym wspomaganiu i diagnozowaniu pracy szkół i przedszkoli. Chętnie za zaproszenie szkoły lub przedszkola, lub innego typu placówki przeprowadzamy tzw. audyt w ustalonym zakresie tematycznym. Od 2010 roku systematycznie i za każdym razem z dużym powodzeniem pomagamy placówkom przygotować się do kontroli lub badań zewnętrznych.

W ramach naszych doświadczeń i głębokiego zaangażowania w działalność szkół i placówek, zauważyliśmy potrzebę odpowiedzi na problemy związane ze wzrostem biurokracji, dlatego też od roku 2014 rozpoczęliśmy intensywne prace nad tworzeniem specjalistycznego oprogramowania dla oświaty, które ma pomóc w podnoszeniu jakości zarządzania placówką.

Obecnie współpracujemy z wieloma organami prowadzącymi, budujemy sieci współpracy, publikujemy dla czołowych wydawców edukacyjnych. Wychodzimy na przeciw wszystkim potrzebom naszych klientów a najbardziej cenimy sobie szczerość, życzliwość i profesjonalizm.

Od początku prowadzenia działalności w 2007 r. kładziemy duży nacisk na jakość naszych usług. 7 maja 2019 r.  otrzymaliśmy certyfikat spełniania normy PN-EN ISO 9001:2015, będący potwierdzeniem wprowadzenia Systemu Zarządzania Jakością w naszej placówce w zakresie prowadzenia działalności edukacyjnej dla nauczycieli i dyrektorów placówek oświatowych oraz procesowego wspomagania rozwoju szkół i przedszkoli.


 

Polityka jakości Niepublicznej Placówki Doskonalenia Nauczycieli Grupa Edukacyjno-Szkoleniowa SOKRATES dostępna jest pod linkiem.

 

Jednostką certyfikującą, potwierdzającą zgodność spełnienia wymagań, jest Polskie Centrum Certyfikacji.


Dyrektor placówki:

Anna Stalmach-Tkacz

e-mail: dyrektor@grupasokrates.pl

 

Umawianie oraz koordynacja szkoleń:
 

Izabela Struzik - Kierownik Działu Szkoleń

e-mail: izabela.struzik@grupasokrates.pl

tel. (32) 281-60-32

kom. 668-829-648

 

Katarzyna Sikorska

e-mail: katarzyna.sikorska@grupasokrates.pl

tel./fax (32) 281-33-82

 

Dane placówki:

Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli Grupa Edukacyjno-Szkoleniowa SOKRATES
ul. Wrocławska14/6c
41-902 Bytom

tel./fax: (32) 281-60-32

tel./fax: (32) 281-33-82

 

Partnerzy GES SOKRATES: