Nasza oferta


Platforma doskonalenia EduSkill

Poznaj EduSkill i odbierz dostęp do setki akredytowanych szkoleń w ramach platformy szkoleniowej VOD! EduSkill to platforma doskonalenia dla nauczycieli, dyrektorów oraz samorządowych pracowników oświaty z zaawansowanymi funkcjami zarządzania procesami.

 

Zadbaj o oszczędność środków i najwyższą jakość doskonalenia w partnerstwie z akredytowaną placówką doskonalenia nauczycieli!

 

Różnorodna, aktualna i bogata tematyka, wyspecjalizowana grupa ekspertów i praktyków akredytowanej przez MEiN placówki doskonalenia. Zaświadczenie zgodne z wymaganiami MEiN, dostęp grupowy lub indywidualny, monitoring doskonalenia, materiały, seminaria dla uczniów i rodziców, wybór tematyki zgodnie z potrzebami placówki!

Dlaczego warto wdrożyć EduSkill?

  • indywidualizacja doskonalenia - każdy użytkownik platformy EduSkill może zaplanować własny harmonogram doskonalenia, który będzie opowiadał jego potrzebie rozwoju np. w czasie trwania awansu zawodowego (doskonalenie indywidualne). 
  • planowanie ścieżki doskonalenia – dzięki wdrożeniu platformy EduSkill możesz zaplanować harmonogram doskonalenie na cały rok (doskonalenie grupowe)!
  • zaświadczenie placówki akredytowanej (automatycznie generowane zaświadczenia) - po ukończeniu każdego szkolenia użytkownik otrzymuje automatycznie wygenerowane zaświadczenie akredytowanej placówki doskonalenia GES SOKRATES.
  • dostęp do bazy materiałów - szkolenia zawierają materiały do pobrania, które możesz wykorzystywać nie tylko w czasie szkolenia ale również w praktyczny sposób w czasie zajęć z uczniami.
  • doskonalenie VOD – realizujesz szkolenia w miejscu i czasie, który zapewni ci komfort zdobywania wiedzy. Platforma EduSkill obsługuje również urządzenia mobilne dzięki czemu szkolenia możesz oglądać również za pomocą telefonu!
  • aktualizowana baza szkoleń - otrzymujesz dostęp do bazy ponad 80 szkoleń aktualizowanych każdego miesiąca! 
  • kontrola doskonalenia – jako dyrektor możesz kontrolować postęp realizacji doskonalenia Twoich nauczycieli!
  • oszczędność środków – wdrożenie EduSkill to inwestycja w Twoją placówkę i Twoich nauczycieli. W cenie jednego klasycznego szkolenia stacjonarnego otrzymujesz dostęp do materiałów wartych ponad 120 tyś. złotych!

 

Sprawdź fragment jednego ze szkoleń dostępnych w ramach platformy!

Fragment szkolenia

 

Cena dla przedszkola - 1580 zł brutto/rok, bez limitu nauczycieli 

Cena dla szkoły - 3600 zł brutto/rok, bez limitu nauczycieli 

Dowiedz się więcej:

Tel. +48 604 460 333

E-mail: biuro@grupasokrates.pl